FAQ


Jak przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych Paula?

Na spotkanie najlepiej umówić się ( telefonicznie bądź za pośrednictwem social mediów) na konkretną godzinę. Dzięki temu możliwe jest zachowanie spokojnej atmosfery, ale także zapewnienie profesjonalnej pomocy na wyłączność oraz komfortu naszych Klientek. Na przymiarki najlepiej włożyć gładką i cielistą bieliznę oraz wziąć ze sobą buty ślubne lub takie, które mają tę samą wysokość obcasa (w razie czego w naszej ofercie również takie znajdziecie). Rekomendujemy również, aby w tym dniu zrezygnować z mocnego makijażu.

Czy na wizytę w salonie Paula mogę zabrać osoby towarzyszące?

Wybór sukni ślubnej to szczególne przedsięwzięcie, które warto dzielić z najbliższymi. Dlatego warto zabrać ze sobą kogoś, kto kto szczerze i obiektywnie doradzi oraz pomoże podjąć ostateczną decyzję. Jednak salon sukni ślubnych to miejsce, do którego ze względów praktycznych, najlepiej zabrać ze sobą nie więcej niż dwie, trzy osoby.

Jak dopasować idealną suknię ślubną?

Przede wszystkim warto przymierzyć kilka fasonów, aby zorientować się która linia i wzór pasuje do nas najlepiej. Być może wymarzony krój sukni wcale się nie sprawdzi lub tez mimo wcześniejszych preferencji – Twoje serce skradnie suknia o klasycznym charakterze. Podczas wyboru sukni ślubnej mówimy sobie otwarcie co nam się podoba, a co zupełnie wykracza poza granice naszego gustu, tak byśmy mogli odpowiednio dobrać kreację Twoich marzeń.

Czy podczas przymiarki sukni ślubnej w salonie można robić zdjęcia?

Nie ma przeciwwskazań do robienia zdjęć w trakcie przymiarki jeśli Klientka jest zdecydowana na zakup danej sukni ślubnej. Przeciwnie – mogą one pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji, a do tego stanowią sympatyczną pamiątkę z wizyty w naszym salonie.

Czy salon sukni ślubnych Paula przewiduje możliwość wprowadzania zmian w projekcie?

Podczas składania zamówienia Klientka ma możliwość modyfikacji projektu sukni ślubnej. Poinformujemy Cię na tym etapie, czy poprawki są możliwe i doradzimy wybór optymalnych rozwiązań, aby suknia ślubna była idealnie dopasowana. Oczywiście może to wpłynąć na ostateczny koszt sukni.

Czy salon Paula umożliwia uszycie sukni według własnego projektu?

Tak. Istnieje możliwość uszycia sukni ślubnej na specjalne zamówienie. Możemy wykonać suknie według sugestii Klientki, bazując na sukniach ślubnych z kolekcji naszych marek. Nie jest jednak możliwe kopiowanie projektów innych marek.

Z jak dużym wyprzedzeniem należy umówić się na pierwszą wizytę oraz zamówić suknię ślubną?

O zamówieniu sukni ślubnej najlepiej pomyśleć co najmniej sześć miesięcy przed datą planowanego ślubu – jest to okres minimalny, kiedy przyjmujemy zlecenie.

Czy w salonie Paula można kupić ślubne dodatki?

W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór welonów o rożnej długości, pelerynki, stole, bolerka, podwiązki, ozdoby do włosów, a nawet kolczyki, czy rękawiczki.

Jakimi rozmiarami dysponuje salon Paula?

Modele pokazowe są dostępne w standardowych rozmiarach, natomiast dysponujemy również modelami w rozmiarach plus size. Wobec tego każda z Was może znaleźć w naszym salonie coś dla siebie.

Jak wygląda realizacja zamówienie w salonie Paula?

Po wybraniu konkretnego modelu zdejmowana jest dokładna miara. Po uszyciu sukni mają miejsce przymiarki i zostają wprowadzone niezbędne poprawki. Dopiero gdy suknia ślubna jest dopasowana idealnie można ją odebrać w dogodnym terminie.

Ile czasu trwa realizacja zamówienia w salonie Paula?

Szacowany czas realizacji zamówienia to 5-6 miesięcy. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość skrócenia terminu do 3 miesięcy, jednakże jest to możliwe wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu z produkcją.

Dlaczego warto skorzystać z oferty salonu Paula?

Jako markowy salon sukni ślubnych, współpracujemy z zespołem doświadczonych projektantów oraz krawców. Mamy dostęp do najwyżej jakości tkanin oraz dodatków.